8 sposobów na rozpoczęcie nauki programowania w Pythonie dla dzieci!

17 czerwca 2020

Python jest obecnie w czołówce najbardziej opłacalnych oraz najbardziej pożądanych języków programowania. Do tego stale się rozwija dzięki ogromnej społeczności zrzeszonej wokół tej technologii, a w rankingach popularności wśród programistów na całym Świecie zawsze plasuje się w czołówce! Wraz ze wzrostem zainteresowania tematami takimi jak big data, data science i machine learning, rośnie zapotrzebowanie na programistów Pythona, którzy są coraz częściej zatrudniani jako data scientist 💻💻💻

Wsród respondentów 'Developer Survey Results 2019' drugim, najpopularniejszym językiem programowania jest najszybciej rozwijający się główny język Python. Oznacza to, że proporcjonalnie więcej programistów chce z nim pracować niż w innych językach.

Magia Pythona polega na tym, że w większym lub mniejszym stopniu można go wykorzystać do programowania praktycznie wszystkiego. Czy w takim razie w Pythonie można tworzyć gry? Oczywiście, że tak! 🔥

Na rozpoczęcie nauki programowania nigdy nie jest za późno, ani za wcześnie. Niezbędna jest natomiast umiejętność czytania i pisania. 

Zachęcamy do pobrania DARMOWEGO PDFa, gdzie przedstawiamy aż 8 sposobów na rozpoczęcie nauki programowania w języku Python dla dzieci!

⬇⬇⬇
POBIERZ DARMOWY PLIK PDF