O nas

Prowadzimy kursy ONLINE z programowania komputerowego dla dzieci i młodzieży, po to by już od najmłodszych lat dać im szansę kreowania swojej własnej przyszłości. Przeszkoliliśmy już ponad 7000 młodych osób, z których część nie miała wcześniej żadnego doświadczenia z komputerem! 

 


KURSY ONLINE 💻


▪ ▪ ▪ 
Nasze kursy programowania odbywają się w formie ONLINE ze stałym dostępem do Trenera, nieograniczonym wglądem w materiały oraz możliwością realizowania kursu w dowolnym czasie i miejscu.


Naszą intencją jest wspieranie pokolenia młodych programistów, przyszłych przedsiębiorców, którzy mogą kreować niesamowite projekty również w oparciu o darmową wiedzę. Właśnie w tym celu powstał nasz kanał na YouTube WOWSCHOOLPL, by regularnie tworzyć i dzielić się z młodą generacją naszymi samouczkami.


Nieustannie zapraszamy naszych obserwujących oraz ich dzieci na DARMOWE lekcje online LIVE, prowadzone na Facebooku. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do obserwowania profilu WOW School TU.

Rodzice naszych uczniów nie pozostają zapomniani, to właśnie dla Was organizujemy WEBINARY poruszające tematy edukacji, bezpieczeństwa dzieci w internecie, sposobów nauki czy wykorzystania nowych technologii. To również dla Was rozpoczęliśmy wyjątkową serię wywiadów Porozmawiajmy o Edukacji, gdzie wraz z przedsiębiorcami i edukatorami z różnych sektorów, zastanowimy się min. jaka przyszłość czeka nasze dzieci.

Jako pierwsza szkoła w Polsce otrzymaliśmy miano oficjalnego edukatora Robloxa i znajdujemy się na liście polecanych placówek uczących w oparciu o platformę Roblox.

Wśród naszych partnerów i przyjaciół znajdują się takie firmy jak:

Z naszej oferty korzystają nie tylko osoby prywatne. Organizujemy również wydarzenia dla firm (w formie stacjonarnej jak i online) więc jeśli jesteś zainteresowany współpracą, napisz do nas: kontakt@wowschool.pl !

Sprawdź jeden z naszych eventów dla dzieci pracowników S&T w Warszawie ⬇ Chętnie przygotujemy indywidualną ofertę na potrzeby Twojej firmy.

 

Poznaj nasz zespół!

Co mówią o nas rodzice?

Syn jest bardzo zadowolony i wiele się nauczył chociaż jest dopiero na 3 module. Niestety ogrom lekcji nie pozwala mu poświecić temu czasu, tyle ile by chciał. Ale mówi, że jest mega :) Filmiki i Discord są bardzo dobrze prowadzone i odpowiedzi w naprawdę krótkim czasie, co jest miłym zaskoczeniem, widać, że wszyscy bardzo ciężko pracują. Życzę całej ekipie dużo zdrowia.
Pani Joanna, mama kursanta 'Minecraft - programowanie i własne Mody'
Kurs na razie bardzo się sprawdza, moje dziecko jest bardzo zadowolone i z zapałem poznaje kolejne moduły i robi prace domowe, włączając prace dla chętnych. Także polecamy !
Pan Tomasz, tata kursanta 'Szkoła Pythona'

Zamknij