O nas

WOW School to nowe oblicze edukacji na polskim rynku. Prowadzimy kursy z programowania komputerowego dla dzieci i młodzieży, po to by już od najmłodszych lat dać im możliwość kreowania swojej własnej przyszłości. Działamy w Warszawie (Śródmieście, Praga Południe), Piasecznie, Białymstoku, Gdańsku i Sopocie.

WOW School to nie tylko kursy programowania! JEDYNIE u nas zapisując dziecko na zajęcia otrzymujecie WOW Pakiet:

  • Autorski program, dostosowany do wieku oraz poziomu wiedzy.
  • WOW Portalmiejsce gdzie po każdych zajęciach umieszczane są materiały oraz możliwość komunikacji z trenerami.
  • Oficjalne zakończenie semestru WOW Demo Dzień, który spędzamy w gronie naszych uczniów, ich rodziców i wszystkich trenerów z danego miasta, by wspólnie podsumować miniony semestr.
  • WOW Projekt, konkurs prac na zakończenie każdego semestru, dla chętnych uczniów.
  • WOW Klubdodatkowe, darmowe spotkania dla wszystkich uczniów, którzy chcą spędzać wolny czas pośród nowych technologii.
  • Spotkania dla rodziców.
  • WOW Wolontariat, asystowanie podczas organizacji darmowych eventów, pomoc Trenerom w prowadzeniu zajęć pokazowych, wspólne szukanie domów naszym podopiecznym ze schroniska!
  • Propozycja i możliwość kontynuacji nauki w wybranej technologii po każdym zakończonym semestrze.
  • WOW Ludzie, zajęcia prowadzone są przez prawdziwych praktyków w każdej z dziedzin, doświadczonych w pracy z najmłodszymi.

 

 

 

 

Wśród naszych partnerów i przyjaciół znajdują się takie firmy jak:

ms.png cogworks.png bpnt-nowe.png

 

photon.png szlachta-logo-poziom.png logo CZIiTT i PW.jpg

 

it.pwn.pl1500.png nowe-logo.png cultureshock.jpg

 

skriware.png logovr-horizontal.png LOGO.png

 

logo_akademicki_inkubator.png logo_kfse.png gdanski_park.png

 

moose.png

Poznaj nasz zespół!

Co mówią o nas rodzice?

"Bardzo dziękuję za Państwa wsparcie w nauce i pracach Igora. Igor jest zachwycony warsztatami i możliwościami jakie się przed nim otwierają, to głównie zasługa Państwa szkoły!"
Tata Igora, 16 lat
"Patryk z dużym entuzjazmem opowiedział o wyróżnieniu jakie zdobył jego projekt. Tak mu się podobają zajęcia, że dopytywał się czy, aby na pewno zajęcia będą kontynuowane po wakacjach :-) "
Tata Patryka, 11 lat

Dlaczego warto uczyć się programowania?

Logika i rozwiązywanie problemów

Praca z kodem trenuje umysł przez co pozytywnie wpływa na kreatywność i zdolność logicznego myślenia. Uczy planowania. Świetnie pokazuje, że za każdym działaniem kryją się przyczyny i konsekwencje.

Super moc: zbudujesz to co wymarzysz

Założyć własnego bloga, stworzyć stronę www, aplikacje mobilną czy grę – to wszystko stanie się możliwe, pokażemy od czego zacząć. Programowanie jest proste, każdy może się tego nauczyć. Nie trzeba być geniuszem matematycznym, trzeba być zdeterminowanym i zacząć już dziś.

Praca w dorosłym życiu

Każdy kto umie programować znajdzie ją bez problemu. Przez kolejne 10 lat w USA zostanie stworzonych 1,4 mln nowy miejsc pracy dla programistów, a tylko 400 tys. studentów ukończy studia w tym kierunku. To oznacza 1 mln wolnych miejsc pracy. Według magazynu Forbes z 10 najlepszych i najbardziej opłacalnych dziś zawodów, 7 to zawody powiązane z programowaniem i takie, które nie istniały jeszcze kilka lat temu.

Rozumienie otaczającego świata

Komputery są wszędzie – w medycynie, finansach czy rozrywce. Programowanie jest już dziś obecne w każdym aspekcie naszego życia, a 99% z nas nie wie, jak to wszystko działa. Wszystko jedno czy Twoje dziecko chce być kierowcą rajdowym, piosenkarką czy lekarzem – powinno umieć czytać i pisać kod. To nie jest umiejętność tylko dla tych, którzy chcą zostać programistami.

Zamknij