O nas

WOW School to nowe oblicze edukacji na polskim rynku. Prowadzimy kursy z programowania komputerowego dla dzieci i młodzieży, po to by już od najmłodszych lat dać im możliwość kreowania swojej własnej przyszłości. Działamy w Warszawie (Śródmieście, Praga Południe), Piasecznie, Białymstoku, Gdańsku i Sopocie.

 

Prowadzimy zajęcia według autorskich programów, dostosowanych do różnych grup wiekowych i różnych poziomów. Na bieżąco obserwujemy światowe trendy w programowaniu i edukacji dzieci i młodzieży i w każdym semestrze dostosowujemy nasz program tak, aby podążać za najnowszymi tendencjami, uczyć konkretnych, przyszłościowych umiejętności i poszerzać horyzonty. Zajęcia prowadzone są przez prawdziwych praktyków w każdej z dziedzin, doświadczonych w pracy z najmłodszymi. Poznaj nasz zespół!

 

Nasi uczniowie, nie tylko rozpoczynają z nami swoją przygodę z programowaniem, ale także mają możliwość uczestnictwa w różnych inspirujących wydarzeniach, podczas których spotykają się z najlepszymi programistami, odwiedzają największe firmy technologiczne, mają możliwość zaprezentowania przed publicznością swoich własnych projektów oraz spotykają inspirujących równieśników i mentorów, którzy pokazują im, że programowanie może również stać się ich pomysłem na życie. Dowiedz się więcej o naszych wydarzeniach. 

 

 

 

 

Wśród naszych partnerów i przyjaciół znajdują się takie firmy jak:

ms.png cogworks.png bpnt-nowe.png

 

photon.png szlachta-logo-poziom.png logo CZIiTT i PW.jpg

 

it.pwn.pl1500.png nowe-logo.png cultureshock.jpg

 

skriware.png logovr-horizontal.png LOGO.png

 

logo_akademicki_inkubator.png logo_kfse.png gdanski_park.png

 

Poznaj nasz zespół!

Co mówią o nas rodzice?

"Bardzo dziękuję za Państwa wsparcie w nauce i pracach Igora. Igor jest zachwycony warsztatami i możliwościami jakie się przed nim otwierają, to głównie zasługa Państwa szkoły!"
Tata Igora, 16 lat
"Patryk z dużym entuzjazmem opowiedział o wyróżnieniu jakie zdobył jego projekt. Tak mu się podobają zajęcia, że dopytywał się czy, aby na pewno zajęcia będą kontynuowane po wakacjach :-) "
Tata Patryka, 11 lat

Dlaczego warto uczyć się programowania?

Logika i rozwiązywanie problemów

Praca z kodem trenuje umysł przez co pozytywnie wpływa na kreatywność i zdolność logicznego myślenia. Uczy planowania. Świetnie pokazuje, że za każdym działaniem kryją się przyczyny i konsekwencje.

Super moc: zbudujesz to co wymarzysz

Założyć własnego bloga, stworzyć stronę www, aplikacje mobilną czy grę – to wszystko stanie się możliwe, pokażemy od czego zacząć. Programowanie jest proste, każdy może się tego nauczyć. Nie trzeba być geniuszem matematycznym, trzeba być zdeterminowanym i zacząć już dziś.

Praca w dorosłym życiu

Każdy kto umie programować znajdzie ją bez problemu. Przez kolejne 10 lat w USA zostanie stworzonych 1,4 mln nowy miejsc pracy dla programistów, a tylko 400 tys. studentów ukończy studia w tym kierunku. To oznacza 1 mln wolnych miejsc pracy. Według magazynu Forbes z 10 najlepszych i najbardziej opłacalnych dziś zawodów, 7 to zawody powiązane z programowaniem i takie, które nie istniały jeszcze kilka lat temu.

Rozumienie otaczającego świata

Komputery są wszędzie – w medycynie, finansach czy rozrywce. Programowanie jest już dziś obecne w każdym aspekcie naszego życia, a 99% z nas nie wie, jak to wszystko działa. Wszystko jedno czy Twoje dziecko chce być kierowcą rajdowym, piosenkarką czy lekarzem – powinno umieć czytać i pisać kod. To nie jest umiejętność tylko dla tych, którzy chcą zostać programistami.

Zamknij