Zacznij tutaj

WOW School to miejsce dla rodziców i dzieci, dla których edukacja cyfrowa oraz poznanie możliwości i zagrożeń jakie niesie ze sobą cyfrowy świat są ważne.


Jesteśmy PIERWSZĄ W POLSCE szkołą programowania dla dzieci, która oferuje KURSY ONLINE w formie kompleksowych programów edukacyjnych ze stałym wsparciem do Trenera, nieograniczonym dostępem do materiałów oraz możliwością realizacji kursu w dowolnym czasie i miejscu.

Działamy od ponad 5 lat, stworzyliśmy ponad 20 autorskich programów edukacyjnych i przeszkoliliśmy ponad 7000 dzieci

⬇⬇⬇

ZOBACZ NASZE KURSY


To nie wszystko! 

 

WOW School to również miejsce dla Rodziców. Podpowiemy Ci, jak w domowym zaciszu towarzyszyć dziecku w tej nowej, dla wielu zupełnie nieznanej, edukacji programistycznej. 

Aby dołączyć do naszej społeczności, ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER.

W cotygodniowym mailu otrzymasz: 

👉bezpłatne tutoriale dla Ciebie i Twojego dziecka
👉narzędzia, 
👉techniki
👉wywiady
👉podcasty
👉inspirujące artykuły
👉informacje o webinarach i kursach, oraz wiele więcej

 


Twoje dziecko dopiero zaczyna przygodę z programowaniem? 

 

Zacznij tutaj i POBIERZ:

- PDF z 10 sprawdzonymi sposobami na rozpoczęcie nauki

- MINI KURS Scratch

 

Krok po kroku nauka programowania i świat nowych technologii zacznie mieć dla Ciebie i Twojego dziecka nowe oblicze. 

 

STALE DZIELIMY SIĘ WIEDZĄ!

 

Na naszym kanale Youtube znajdziesz mnóstwo bezpłatnych materiałów do nauki. Regularnie umieszczamy nowe tutoriale dla dzieci, jak i dla rodziców, dlatego koniecznie naciśnij SUBSKRYBUJ.

 

Nieustannie zapraszamy naszych obserwujących, oraz ich dzieci, na BEZPŁATNE lekcje online LIVE, prowadzone na Facebooku i Instagramie. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do obserwowania. 


 

To również dla Was rozpoczęliśmy wyjątkową serię wywiadów-podcastów „Porozmawiajmy o Edukacji”, gdzie wraz z przedsiębiorcami i edukatorami z różnych sektorów, zastanowimy się min. jaka przyszłość czeka nasze dzieci.To co, rozpoczniesz WOW przygodę z programowaniem?