WOW Dzień! Spotkanie z programowaniem w Lublinie!

Zapraszamy na darmowe warsztaty z programowania dla dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 16 lat.

 

Podczas wydarzenia postaramy się pokazać na czym naprawdę polega nauka programowania, jak wiele jest sposobów by rozpocząć swoją przygodę w tej dziedzinie, a przede wszystkim, przedstawić programowanie w ciekawy, dostosowany do wieku i zainteresowań sposób.

 

Jeżeli Twoje dziecko jeszcze nie miało styczności z programowaniem, będzie to dla niego doskonała szansa, aby przekonać się, czy to zajęcie właśnie dla niego.


Informacje o wydarzeniu:
Data: 21 stycznia (niedziela) 2018
Miejsce: CSI Lublin, Aleje Racławickie 8
Koszt: Darmowe 


Warsztaty będą prowadzone w dwóch grupach wiekowych:

Dzieci 8-12 lat - UCZĘ SIĘ MÓWIĆ W WIELU JĘZYKACH, godz. 10.00 - 11.00. 
Jeżeli nie wiesz jeszcze, jaki kurs programowania wybrać dla swojego dziecka i chcesz, aby sam spróbował różnych opcji i dokonał wyboru, warsztat ten jest najlepszym rozwiązaniem. Damy Twojemu dziecku możliwość zapoznania się z arkanami programowania odkrywanymi za pomocą różnych technologii, narzędzi i kierunków dalszego rozwoju.

Dzieci 8-12 lat - SCRATCH - MOJE PIERWSZE ANIMACJE, godz. 11:30 - 12:30
Odkryjemy środowisko Scratch – najczęściej wykorzystywane przez miliony początkujących na całym świecie (w domach i szkołach). Scratch jest zabawny i wyjątkowo przyjazny dla początkujących - działa po prostu w przeglądarce. Przypomina układanie puzzli, gdzie z kolorowych bloków z komendami powstają interaktywne programy. Nie ma lepszego narzędzia do rozpoczęcia przygody z nauką programowania w młodym wieku (i nie tylko) - pokodujmy więc razem ze Scratchem!

Natolatki 13-16 lat - VR DEVELOPMENT Z JS i UNITY, godz. 13:00 - 14:00
Z wykorzystaniem znanych i niesamowicie popularnych technologii tj. język programowania Javascript oraz C# i środowisko Unity, zaprojektujemy różnego rodzaju sceny i rozgrywki, które przeniosą nas – fizycznie oraz mentalnie - w świat trójwymiarowej fikcji. 

 Informacje dodatkowe: Zapewniamy sprzęt. O udziale w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń, liczba miejsc jest ograniczona. Dane dziecko można zapisać tylko na jeden warsztat. O przyznaniu miejsca poinformujemy mailowo najpóźniej do 19.01.18.

Uczestnictwo w wydarzeniu jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na nieodpłatne utrwalenie wizerunku uczestnika oraz jego opiekunów, w formie nagrania audio-wideo lub fotografii w celach promocyjnych WOW SCHOOL. 

Formularz rejestracyjny

Dane dziecka

Dane rodzica / opiekuna

Inne