STARTER partnerem WOW SCHOOL!

Nowy semestr zapowiada bardzo przyjemną współpracę z Gdańskim Inkubatorem Przedsiębiorczości STARTER

Oficjalnie możemy mówić, iż jesteśmy rodziną, promującą wspólnie naukę programowania! Wszystkie kursy WOW SCHOOL będą odbywały się na terenie Inkubatora, który zwiększa szanse na sukces inspirując nieszablonowe myślenie i kreatywność już od najmłodszych lat.

Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER to tętniący życiem i pomysłami hub, dzięki któremu startupy nabierają rozpędu, a młode, energiczne pokolenie uczy się, co oznacza bycie przedsiębiorczym.

STARTER organizuje i współtworzy najważniejsze wydarzenia na światowej scenie startupowej, a także eventy i spotkania dedykowane nowoczesnej edukacji. STARTER to społeczność tysięcy ludzi i ekspertów z całego świata.

Uczniów WOW SCHOOL wprowadzimy w świat aplikacji, prowadząc kursy w  dostosowanych do wieku grupach.

Dzieci 8-12 lat nauczą się jak projektować i budować pierwsze aplikacje mobilne, zaczną przekuwać własne pomysły i wizje na funkcjonujące w świecie rzeczywistym rozwiązania. Wykorzystując do tego narzędzie App Inventor, przejdziemy wspólnie przez proces tworzenia aplikacji i gier, programowania zachowań podobnych do wykorzystywanych na codzień aplikacji oraz zabawy i gry w budowane przez nas samych rozwiązania.

Nastolatki 13-16 lat poznają zarówno podstawy rządzących procesami wytwarzania oprogramowania takiego jakim są serwisy działające w sieci, zagłębią się w  język znaczników HTML, podstawy arkuszów styli CSS oraz podstawy języka Javascript, bez których to działanie i tworzenie nowoczesnych stron WWW byłoby niemożliwe. Uruchomimy również swoje pierwsze, w pełni działające serwisy internetowe wykorzystujące systemy do zarządzania treścią (Umbraco oraz Wordpress).

Zajęcia ruszają 4 marca 2017r.

Tu znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące kursów w Gdańsku.

 

 

 

Więcej o STARTERZE:

www.inkubatorstarter.pl/

www.facebook.com/inkubatorstarter