BPN-T przyjacielem WOW SCHOOL!

Po raz kolejny powiększyła się nam rodzina! :)

Mamy ogromną przyjemność ogłosić, że do przyjaciół WOW SCHOOL dołączył Białostocki Park Naukowo-Technologiczny i stał się współorganizatorem naszych zajęć w Białymstoku. Od początku września będziemy wspólnie wspierać młode pokolenie w nauce programowania na Podlasiu!

BPN-T to miejsce, które promuje przepływ wiedzy i technologii, stymuluje przedsiębiorczość, doradza start-upom, łączy naukę z biznesem. Park to miejsce, w którym każdy innowator powinien poczuć się jak w domu, dlatego jesteśmy przekonani, że to odpowiednie otoczenie dla naszych uczniów, w którym spotkają wielu inspirujących mentorów.

W WOW SCHOOL prowadzimy kursy z programowania komputerowego dla dzieci i młodzieży, po to by już od najmłodszych lat dać im możliwość kreowania swojej własnej przyszłości. Działamy w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu i od 24 września również w Białymstoku, gdzie nasze kursy będą odbywały się pod dachem BPN-T. Program naszych zajęć jest autorskim dziełem, dostosowanym do wieku i poziomu zaawansowania uczestników.

Najmłodszych wprowadzimy w świat porogramowania zapoznając ich ze środowiskiem Scratch. Scratch jest zabawny i wyjątkowo przyjazny dla początkujących, przypomina układanie puzzli. Nasi uczniowie zaczynają zwykle od nauki robienia prostych animacji. W czasie kolejnych spotkań wymyślają i kreują interaktywne historyjki obrazkowe, proste gry czy klipy muzyczne.

Na nastolatków czekają kursy otwierające drzwi do świata aplikacji internetowych. Z biernych użytkowników wykorzystujących aplikacje stworzone przez innych programistów, staną się oni ich autorami! Poznają podstawy HTML, JS, Arkuszów CSS jak również systemów do zarządzania treścią Umbraco czy Wordpress.

W ramach naszej współpracy przygotowaliśmy również kilka wydarzeń, które przybliżą mieszkańcom Podlasia zagadnienia związane z nauką programowania. Pomysłów mamy wiele i będziemy o wszystkim informować Was na naszych portalach społecznościowych.

Jak dobrze, że wakacje już się skończyły!:)  Już nie możemy się doczekać pierwszych projektów naszych młodych programistów!

 

Tu zobaczysz naszą ofertę kursów w Białymstoku. Zapraszamy!